Špecifikácii vozidla

Špecifikácia vozidla

O našom karavane

Náš polointegrovaný autokaravan je od talianskeho  výrobcu RIMOR na podvozku  Fiat Ducato s motorom o výkone 140 koní s manuálnou prevodovkou .Obľúbený a zároveň aj najdlhší model série Seal 66 Plus zaujme moderným usporiadaním s maximálnym komfortom.

Jeho vnútorné usporiadanie pre štyri osoby kombinuje obývaciu izbu so skupinou sedenia tvárou v tvár so spálňou s centrálnym lôžkom.Obývacia časť v interiéri venuje Rimor zvláštnu pozornosť okrem komfortu aj detailom. O

bloženie stropu s mäkkým povrchom na dotyk, strešné okno, otvorené skrinky pod spúšťacím lôžkom s čalúnením, panel s podsvietením so zrkadlom a úložným vreckom sú len niektoré z nich a upútajú pozornosť.

Karavan pôsobí vďaka premyslenému usporiadaniu veľkým obytným priestorom, ktorý vyvoláva pocit vzdušnosti a otvorenosti. Je to dané aj skupinou sedenia tvárou v tvár na ktorú nadväzuje v rovnakej výške kuchynka.

Dve pozdĺžne lavice v kombinácii s otočnými kapitánskymi sedadlami v kabíne vodiča ponúkajú až šesť miest na sedenie. Pohodlné lavice umiestnené oproti sebe sú vybavené novým systémom rýchlej prestavby na sedadlá na cestovanie.

Po zrušení sedadla z cestovnej polohy stačí zdvihnúť operadlo spod lavice a nasadiť vankúše. Nastaviteľný rozkladací stôl s jednou mohutnou nohou ponúka dostatok miesta na stolovanie aj spoločné posedenie s priateľmi. Súčasťou štandardnej výbavy je elektricky ovládané spúšťacie lôžko nad sedením, ktoré ponúka miesto na spanie s rozmermi 200 x 122 cm

Kuchyňa

Kuchynská jednotka obsahuje varnú dosku s tromi horákmi a okrúhly . Jej hĺbka poskytuje dostatok pevnej pracovnej plochy a zároveň umožňuje inštaláciu priestranných zásuviek. Kuchyňa má k dispozícii hornú skrinku a otvorený úložný priestor. Na ochranu pred znečistením a striekajúcou vodou sú steny okolo pracovnej dosky chránené obložením z ľahko čistiteľného materiálu. Skupina sedenia je pred striekajúcou vodou zase chránená malým skleneným panelom, umiestneným z boku umývadla. Oproti kuchynskému bloku sa nachádza veľká absorpčná chladnička s objemom 141 litrov a s mrazničkou ktorá funguje na plyn, 12 voltov aj 230 voltov (počas cesty je stále funkčná) .

Samostatná sprcha

Toaletná časť sa nachádza hneď za kuchyňou. Jej konštrukčné riešenie umožňuje úplné oddelenie od prednej časti vozidla. Na jej ľavej strane je umiestnená kúpeľňa, oddelená od spálne posuvnými lamelovými dverami. Základom tejto časti je umývadlo a chemické WC. Napriek tomu, že pôsobí jednoducho, je pre jej funkcionalitu vybavená všetkým podstatným. Nechýba napríklad dekoratívna doska, malý odkladací pult, niekoľko odkladacích miest a vetranie. Za skladacími dverami oproti sa nachádza samostatný sprchovací kút. Jeho sprchový stĺp obsahuje dva výklenky na odkladanie mydla, šampónu a pod.

Centrálne lôžko

Spálňa je priamo napojená na toaletnú časť a vytvárajú spoločnú miestnosť vozidla. Stredobodom spálne je centrálna manželská posteľ o ploche 190 x 140 cm s voliteľnou možnosťou nastavenia výšky. Na uľahčenie prechodu sú jej rohy v mieste nôh skosené. Celkovo je však možné spálňu hodnotiť ako dokonalú kombináciu estetiky a funkčnosti. Dve vysoké šatníkové skrinky pri čele postele ponúkajú dostatok úložného priestoru, zatiaľ čo premyslené osvetlenie s ambientným podsvietením a viacsmerovými bodovými svetlami zaisťujú príjemnú atmosféru.

Vybavenie

Vozidlo: Fiat Ducato

AirBag vodiča/spolujazdca
ABS 
Tempomat
Elektrické zrkadlá 
Centrálne zamykanie dverí
Zadná kamera 
Rádio CD
Navigácia so zadnou kamerou

 

Interiér:

Centrálne lôžko + sklápacie lôžko
Klimatizácia kabíny + interiér
Nezávislé kúrenie Truma Combi
Dvojité okná so žalúziami a sieťkami 
Vstupné dvere so sieťovým portom
Otočné lavice  
Solárny panel 
Vonkajšie prístupové dvere do garáže 0,79×0,78×2
Markíza Thule
Priehradka na 2 plynové fľaše
Stojan na 4  bicykle
Sporák 3 výstupy
Trojkombinácia –  chladnička Thetford 141 l
Panoramatické strešné okno
TV so stojanom
Batéria nadstavby 100Ah + solárny panel
Exteriérový koberec
Kempingový stôl + 4 stoličky

Ste pripravení na zážitky ?

Rezervujte ešte dnes

Translate »